Bolesti v těhotenství

Bolesti v těhotenství
Obrázek uživatele Neregistrovaný
Autor: Neznámý
Dne: 10. 01 - Čtvrtek
Vložit dotaz do poradny

Dobrý den. Jsem v 30tt. Jelikož jsem nevěděla svou poslední MS, není to úplně přesné. Minulý týden jsem byla na kontrole. Pan doktor říkal, že je malej přetočený. No a mě od psolední kontroly začly velké bolesti v levém podbříšku. Vystřeluje mi to do obou třísel, stehen a do kříže. Mám tvrdší bříško. Né furt, ale většinu času ano. Bolest je taková, že chvílemi nemůžu ani chodit. V noci, když se chci přetočit mě to vzbudí a radši se snažím spát furt na jedné straně. Jsem mladá (je mi 18 let), ale těhotenství probíhá a probíhalo dobře. Žádné nevolnosti, či jiné potíže.Mockrát děkuji za odpověď.S přáním pěkného dne Eva H.

Zatím nejlepší odpověď:
Smart thniking - a clever way of looking at it.
Autor: Marv (?), Celá odpověď
Obrázek uživatele Marv

Smart thniking - a clever way of looking at it.

Smart thniking - a clever way of looking at it.

Obrázek uživatele Neregistrovaný

Dobrý den. Co poradit, když jste byla u lékaře a

Dobrý den. Co poradit, když jste byla u lékaře a on konstatoval že je malý přetočený, měla byste asi raději zjistit u daného lékaře, zda vám to může způsobovat dané komplikace. Pokud je lékař stanoví a nejste spokojena s názorem, doporučuji jej konzultovat ještě u jednoho lékaře. 

 

Zde vás mohou jiné maminy asi maximálně uklidnit, ale během těhotenství může být tolik různých více či méně důležitých komplikací, že je důležité svěřovat se spíše do rukou lékařů, byť nejsou ve všem kovaní.

TIP: » Oblíbili jste si levnou leteckou dopravu a hledáte pro své cestování levné letenky včetně poplatků? Zkuste porovnat ceny zde!