Jak dostat lepidlo z náušníku od sluchátek?

Jak dostat lepidlo  z náušníku od sluchátek?
Obrázek uživatele daves5551
Autor: daves5551
Dne: 29. 12 - Čtvrtek
Vložit dotaz do poradny

Něco jsem lepil a trochu lepidla mi ukaplo na náušník od nahlavnich sluchátek (takové ,,óčko" na sluchatku - dostalo se to na gumu, nebo kůži, nebo co to je) Začal jsem panikarit a zkoušel všechno možné - sedrit to- tím se mi místo toho sedrela ta kůže, dát tam horkou vodu, mýdlo - tím jsem z tama dostal jen trochu barvy, olej, sůl, citron. Teď je to ponořené ve vodě. Prosím poraďte

Zatím nejlepší odpověď:
Na těch sluchátkách mi moc záleží a to lepidlo tam vážně nechci. Taky se mi vůbec nelíbí ta nevzhledná rozškrábaná kůže. Má cenu to vůbec...
Obrázek uživatele daves5551

Na těch sluchátkách mi moc záleží a to lepidlo

Na těch sluchátkách mi moc záleží a to lepidlo tam vážně nechci. Taky se mi vůbec nelíbí ta nevzhledná rozškrábaná kůže. Má cenu to vůbec pokoušet spravit, nebo si mám raději koupit stejné sluchátka z bazaru za cca 400 a vyměnit ten náusnik?

Stejný právě nemůžu nikde sehnat a bojím se, že když koupim jiný, tak tam nebude pasovat. Taky mě napadlo odstranit to lepidlo i s tou kůží, otočit to a nějak to tam prilelepit. To je ale asi blbost. Má sluchátka jsou Sony MDR - ZX610ap, kdyby vás to zajímalo. Nausnik je takový kulatý a ze spodu je nasita modrá látka. Stejnou ale asi taky nikde nesezenu.

 

 

 

TIP: » Oblíbili jste si levnou leteckou dopravu a hledáte pro své cestování levné letenky včetně poplatků? Zkuste porovnat ceny zde!