nežádoucí účinky cipralexu

nežádoucí účinky cipralexu
Obrázek uživatele petruska
Autor: petruska
Dne: 03. 01 - Úterý
Vložit dotaz do poradny

Dobrý večer, pět týdnů užívám 1/2 léků cipralex 10 mg, mám stále nežádoucí účinky, nevolnost, třes. Lék jsem začala užívat po úmrtí tatínka. Jsou nežádoucí účinky po takové době normální, mám ještě vydržet. Díky.

Zatím nejlepší odpověď:
    NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK: SMRT PŘIZNÁNÍ BÝVALÉHO ŘEDITELE VELKÉ FARMACEUTICKÉ SPOLEČNOSTI (John Virapen)   Je pravda, že...
Autor: Neregistrovaný (?), Celá odpověď
Obrázek uživatele Neregistrovaný

    NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK: SMRT PŘIZNÁNÍ BÝVALÉHO

 

 •  

   NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK: SMRT

   PŘIZNÁNÍ BÝVALÉHO ŘEDITELE VELKÉ FARMACEUTICKÉ SPOLEČNOSTI

 • (John Virapen)

   

  Je pravda, že lidé jsou dnes o moc depresivnější než v minulosti? Co je to deprese? To je věcí interpretace dle osobního uvážení. Počet lidí splňujících daná kritéria stoupá, protože deprese nemá přesné hranice a farmaceutické firmy potřebují vytvářet poptávku. Lehce vytváří nové trhy. Výkyvy nálad má však každý a tak nakonec počet depresivních lidí dosáhne 90% populace. Duševní poruchy se sice vyskytují, ale relativně ojediněle, ale najednou je kdosi povýšil na úroveň epidemie. Metody, kterými se dá národu vsugerovat onemocnění depresí, jsou dobře známé – novinkou jsou použité prostředky a rozsah. Aby se trhy rozšířily, vymýšlejí se nové nemoci, zaměření se otočilo i na děti. Vymyslelo se ADHD, i když děti byly za všech věků „zlobivé“ nebo prostě prochází obdobím vzdoru. Hyperaktivita dětí lze prý vyléčit tabletkou. Farmaceutické firmy určují sociální standardy – vidí nemoc v každém člověku. Reklama na nemoc, rozšiřují příznaky nemocí. Za nemoc se označují jevy, které jsou vlastně celkem běžné.

  Člověk by si myslel, že antidepresiva, látky způsobující zvýšenou sebevražednost, budou držena pod zámkem, namísto aby se v obrovských množstvích prodávala. Mnohdy se ti, kteří v krátkdobém výzkumu užívali placebo, cítili lépe než lidé užívající lék. Na schválení léčiva stačí tyto krátkodobé. Ve všech krocích dochází k velkým podvodům, jinak by mnohé známé léky nikdy nenašly cestu do lékáren. Klinické zkoušky dlouhodobého užívání podstupují vlastně samotní pacienti - jako pokusní králíci. Většina výsledků tohoto gigantického výzkumu zmizí spolu s pacienty. Závažné nežádoucí účinky (často podobné symptomům onemocnění, které má být léčeno) jsou farmaceutickým firmám ukradené, jde o zisk. Pro schválení léků je irelevantní dokonce i to, mají-li více nežádoucích účinků než žádoucích. Antidepresiva působí pravý opak účinků, které slibují farmaceutické koncerny.

  Zdůrazňuji, jak je to všechno neuvěřitelné, tedy vzhledem k mylným předpokladům, na nichž jsou tato léčiva založena. Serotoninová nerovnováha v mozku je obrovský podvod! Neexistuje žádná spojitost mezi hladinou serotoninu a psychickými poruchami. Neexistuje vědecky dokázaná ideální „chemická rovnováha“ a už vůbec ne patologická nevyváženost. Hladina serotoninu se u živých lidí nedá změřit. Nenašli jsme jednoduché neurochemické vysvětlení psychických poruch. Antidepresiva nejsou účinnější než placebo. Lidé bez deprese se příliš často po užívání antidepresiv stávají depresivní.

   

  ADP ŠKODÍ

  (Dr.Colin Ross)

   

  „Velká pharma“ se snaží označit co nejvíce lidí jako mentálně nemocné, abychom kupovali jejich léky, které však nejsou efektivní a jsou extrémně nebezpečné! Dle výzkumů je nad slunce jasné, že účinek ADP je STEJNÝ jako placebo efekt – rozdíl je naprosto minimální. Znamená to, že skupina, které byla podávána ADP a skupina, která pobírala jen placebo (tedy cukříky maskované jako ADP), měli stejné úspěchy v léčbě. Platí tedy „věř a víra tvá tě uzdraví“, což je vidět i na tom, že třetí skupina, která nebrala ani ADP ani placebo, zůstávala na tom psychicky stejně špatně. Pokud pacient dostal k prvním placebo léku (cukřík) ještě jiný druh placebo léku (druhý cukřík vypadající jinak než ten první), jeho psychický stav o to drastičtěji se zlepšil – měl prostě dojem, že je léčen aktivněji. Ono ale nejde, aby nám doktoři dávali tajně placebo léky bez našeho vědomí, soudili bychom se s nimi pro podvod.

   

  ADP tedy fungují jen na principu placeba, ale za cenu nemalých negativních vedlejších účinků jako je nespavost, agitace, nauzea, sebevražednost apod. Celá společnost sama sebe podvádí, nalhává si a namlouvá si opak, ale ADP vůbec nefungují. Věda dokazuje, že teorie chemické nerovnováhy (serotonin) je mylná a je pouhým reklamním tahem! V serotoninovém systému nenacházíme žádný problém. Zvyšování serotoninu pomocí antidepresiv SSRI nebo snižování serotoninu pomocí SSRE nemá větší efekt než pilulka cukru!

   

  Stigma mentálních onemocnění snížíme uvědoměním si, že duševní nemoci nemají původ v genetice jedince a ani v biologickém poškození mozku. Duševní nemoci jsou přirozenou a pochopitelnou reakcí člověka na to, co se mu stalo zvenku nebo na jeho styl života (strava, cvičení apod.) nebo na nějakou jeho nemoc (rakovina apod.). K biologickému poškození mozku dochází až se zneužíváním substancí jako jsou drogy, alkohol. Jako každý je jinak vysoký, jinak rychlý, každý reagujeme na okolí a na to, co se nám děje, jinak. Duševní nemoc nemá tedy nic společného s genetickou defektností. Hlavním zdrojem duševních nemocí je zneužívání a zanedbávání v dětství. Medikace má tedy malou moc, důležitější je se zaměřit na duši, stravu, cvičení, styl života. Je třeba se podívat na určité věci, které si člověk díky prožitému o sobě myslí, zrevidovat je a ze špatných se dostat.

   

  Dnešní mainstreamová psychiatrie je biologická. Tvrdí, že duševní nemoce jsou geneticky podmíněné, v mozku je špatná chemie. Působení okolí, jeho vliv na vznik nemoci je malý. Svým pacientům tedy říká: „ Jste geneticky abnormální, máte poškozený mozek, nejste jako jeden z nás, vaše biochemie je jiná – tady máte na to léky. Jste mentální případ, takto jste se narodil.“

   

  „Nové výzkumy odhalují šokující důkazy: ADP na většinu lidí nefungují a poškozují mozek! Způsobují deprese a vyšší relaps než u placebo léků. Deprese nemá nic společného s hladinou serotoninu.“ (Dr.D.Pinský, Dr.D.Amen,Dr.C.Bassett)

  „V životě bych si nevzala ani jednu pilulku psychofarmak. A to jsem si v životě prošla hroznými traumaty.“ (Janka Chudlíková, bývalá letitá členka představenstva Zentivy)

  „Randomizované kontrolované studie, které by zkoumaly účinnost látek SSRI, doposud chybí, přesto se tato antidepresiva ve skutečnosti u těchto pacientů na celém světě hojně podávají, protože mají méně nežádoucích účinků a jsou bezpečná při předávkování.“ (doc. MUDr. Klára Látalová, Ph.D., MUDr.Dana Kamarádová, MUDr. Daniela Jelenová, Mgr. Marie Ocisková, prof. MUDr. Ján Pavlov Praško, CSc.)

   

   

   

  ANTIDEPRESANTY ČASTĚJI ŠKODÍ NEŽ LÉČÍ

  (Pharm.Dr.M.Slimáková)

   

  Časopis Scientifica zpochybňuje označování léků proti depresi „antidepresivy.“ Argumentují tím, že léky označované jako antidepresivum má fungovat jasně lépe než placebo, nemá vést k agitaci a strachu, zvyšovat riziko sebevražd, nemá zvyšovat výskyt deprese v budoucnosti a mrzačit sexuální funkce. Nežádoucí účinky ADP jsou běžnější než samotná účinnost. Nazývat tyto léky antidepresanty má smysl z obchodního hlediska, z odborného se jedná o klamoucí označení. ADP jsou považovány za možné induktory mánie a psychózy. Přitom ADP patří celosvětově k nejprodávanějším lékům! Nežádoucí účinky ADP jsou děsivé a mohou být nebezpečné i pro okolí uživatele. ADP zvyšují chronicitu depresí. Přiléhavější než „antidepresivum“ by se tyto léky měly jmenovat „antiafrodisiakum, stimulátor neklidu, indukátor nespavosti, indukátor sebevražednosti, mánie a psychóz.“ Tyto názvy jsou stejně pravdivé, ne-li ještě pravdivější! Např.dle Dr. V. Schmiedela by tableta třezalky měla být volbou číslo jedna při mírných a středních depresích. Třezalka má dle studií vyšší účinnost a významně nižší riziko vedlejších účinků. Cvičení je také velmi antidepresivní.

   

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
 • Povolené HTML značky: <h2></h2><ul><li></ul><strong><em ><p></br><table><td><tr><th><img>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
 • Textual smileys will be replaced with graphical ones.

Více informací o možnostech formátování

Image CAPTCHA
Vepište jednotlivá písmena z obrázku
TIP: » Oblíbili jste si levnou leteckou dopravu a hledáte pro své cestování levné letenky včetně poplatků? Zkuste porovnat ceny zde!