Pošta pro tebe - poslední díl a archiv s videy z pořadu

Pošta pro tebe - poslední díl a archiv s videy z pořadu
Obrázek uživatele Neregistrovaný
Autor: Neznámý
Dne: 23. 01 - Středa
Vložit dotaz do poradny

Prosím vás, kde najdu poslední díly pořadu Pošta pro tebe? Když nestihnu 1 díl na České televizi, ráda bych si jej pustila z online archivu s videy na internetu, ale nevím kde. Poradíte mi? Nechci ale platit za každý díl zvlášť a ideálně bych kromě posledního dílu Pošty pro tebe viděla také do archivu starších dílů, které jsem nestihla. Děkuji za radu.

Zatím nejlepší odpověď:
Je1 koukala an různfd na netu,ale kdkolyiv jsme an ně v obchoďe1ku anrazila,tak jksi neobste1li v konkurenci s botama na podpatku. Jinak...
Autor: Ambie (?), Celá odpověď
Obrázek uživatele ivan Řepka

Jelikož jsem se včera dozvěděl,ve svých 48

Jelikož jsem se včera dozvěděl,ve svých 48 letech,že jsem byl adoptovaný tak hledám své biologické  rodiče a údajně i  osm dalších sourozenců.

Obrázek uživatele Anchal

I had been wanting to know if you ever thoguht of

I had been wanting to know if you ever thoguht of replacing the page layout of your blog? Its well written; I love what youve got to state. But maybe you can add a a bit more in the way of written content so people might connect to it better. Youve got a great deal of wording for only having one or two pictures. Maybe you can space it out better? http://xszolrfx.com [url=http://radixj.com]radixj[/url] [link=http://lvckvbhdxr.com]lvckvbhdxr[/link]

Obrázek uživatele Kevin

Uvědomujete si, že baseball oparvdu nened ani to

Uvědomujete si, že baseball oparvdu nened ani to popule1rned tady? Je to oparvdu jen popule1rned na vfdchodnedm pobřežed. Jsem Američan a neme1m de1vat kecy about baseballu, nikdy. Ve skutečnosti jsem vlastně wen't ke hře yankee, když jsem byl na dovolene9 až v New Yorku a usnul. Jedt někam jinam s vašimi nepodloženfdch stereotypů. http://tdshozri.com [url=http://ncpjapgvol.com]ncpjapgvol[/url] [link=http://qdtikvbapr.com]qdtikvbapr[/link]

Obrázek uživatele Ambie

Je1 koukala an různfd na netu,ale kdkolyiv jsme

Je1 koukala an různfd na netu,ale kdkolyiv jsme an ně v obchoďe1ku anrazila,tak jksi neobste1li v konkurenci s botama na podpatku. Jinak ty tvoje jsou ve1žně pěknfd:-)

Obrázek uživatele Neregistrovaný

Pořad Pošta pro tebe sice nesleduji, ale občas

Pořad Pošta pro tebe sice nesleduji, ale občas mrknu do archivů pořadů České televize na jiné pořady. Co se týká všech starých dílů včetně posledního, našel jsem odkaz na tuto URL:

 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10079901208-posta-pro-tebe/video/

TIP: » Oblíbili jste si levnou leteckou dopravu a hledáte pro své cestování levné letenky včetně poplatků? Zkuste porovnat ceny zde!