Problém po operaci slepého střeva

Problém po operaci slepého střeva
Obrázek uživatele Zdenča
Autor: Zdenča
Dne: 24. 10 - Pondělí
Vložit dotaz do poradny

Dobrý den.

Můj přítel v současné době leží v nemocnici. Z pondělí na úterý měl velké bolesti břicha. Ještě tentýž den ho laparoskopicky operovali na akutní zánět slepého střeva. Ukázalo se, že měl slepé střevo celé rozervané a navíc uložené na zadní břišní stěně 30 cm jinde než obvykle bývá. Při první operaci mu zůstalo nějaké zánětlivé ložisko ještě za játry. Ve čtvrtek mu znovu laparoskopicky čistili 2 hodiny dutinu břišní. Dnes je neděle a má zavedeny 4 sondy do břicha a přijímá potravu sondou.Lékař se prý s tímto stavem ještě nesetkal, aby po 3 dnech nezačaly orgány v těle samy pracovat. Je mi jasné, že to bude vyžadovat dlouho dobu, ale prosím Vás o Váš názor, jak by se mělo postupovat dále. Mám obavy, aby nenastaly nějaké komplikace. Zda je tento stav přijatelný  danému problému. A ještě dotaz. Již asi 2 měsíce měl  bolesti v pravém třísle. Může to mít souvislost? Po operaci slepého střeva bolesti v třísle zmizely, ale od včerejška to asi tak 3x denně opět cítí. Děkuji Vám srdečně za Váš názor.

 

Zatím nejlepší odpověď:
Generally I do not learn article on blogs, however I wish to say that this write-up very pressured me to take a look at and do so! Your...
Autor: Rufus (?), Celá odpověď
Obrázek uživatele Rufus

Generally I do not learn article on blogs,

Generally I do not learn article on blogs, however I wish to say that this write-up very pressured me to take a look at and do so!

Your writing taste has been amazed me. Thank you, very nice post.

Feel free to visit my webpage fuck it (cariWittenbrink.jimdo.com)

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <h2></h2><ul><li></ul><strong><em ><p></br><table><td><tr><th><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Textual smileys will be replaced with graphical ones.

Více informací o možnostech formátování

Image CAPTCHA
Vepište jednotlivá písmena z obrázku
TIP: » Oblíbili jste si levnou leteckou dopravu a hledáte pro své cestování levné letenky včetně poplatků? Zkuste porovnat ceny zde!